Nuttige e-mailadressen commissies

We zetten hieronder de belangrijkste contactpersonen met e-mailadres op een rijtje. 

Functie/commissie E-mailadres   @drijverstc.nl Naam
Activiteitencoördinatoren  Activiteiten@drijverstc.nl Çanci Kuijpers en Kristel Maschhaupt
Bardienstplanning    Bardienst@drijverstc.nl Jan de Wit, Sander Struijk
Clubladder    clubladder@drijverstc.nl    Cor van der Linden
Communicatie     Communicatie@drijverstc.nl Medy de Bie, Mirjam Wesselink, Fleur Kuiper, Hélène van der Veur
Facilitaire zaken    Facilitair@drijverstc.nl    Edwin Overbeek
Jeugdcommissie    Jeugd@drijverstc.nl    Renilde de Zeeuw
Ledenadministratie    ledenadministratie@drijverstc.nl    Corry Kooistra
Parkbeheer    parkbeheer@drijverstc.nl    Adalbert Rijk, John Wijnbergen
Penningmeester    penningmeester@drijverstc.nl    Sander van Tol
Sponsorcommissie sponsorcommissie@drijverstc.nl Corry Kooistra
Systeembeheer    systeembeheer@drijverstc.nl  Hélène van der Veur, Jan Brummel
Technische commissie (competitie)    Technischecommissie@drijverstc.nl    Gerben OldeBijvank, Stephan Serano, Laurens Bokhout
Toernooicommissie  Toernooicommissie@drijverstc.nl Wynanda Kleine Schaars
Trainer    Trainer@drijverstc.nl Erik Annega
Voorzitter    voorzitter@drijverstc.nl Roel van de Wiel
Vrijwilligerscommissie    vrijwilligers@drijverstc.nl    Jet Hutten, Anneke Bron, Greet Laus

 Gebruik het menu om meer over de commissies en de daarbij betrokken vrijwilligers te lezen.