Organisatie

We zetten hieronder de belangrijkste contactpersonen met e-mailadres op een rijtje. 

Rol/functie E-mailadres   @drijverstc.nl Naam
Voorzitter    voorzitter@drijverstc.nl Vacature
Secretaris    secretariaat@drijverstc.nl Cor van der Linden
Penningmeester    penningmeester@drijverstc.nl    Sander van Tol
Ledenadministratie    Ledenadministratie@drijverstc.nl Corry Kooistra
Bardienst Bardienst@drijverstc.nl Ingrid Boelens &  Jan de Wit
Toernooicommissie    Toernooicommissie@drijverstc.nl Wynanda Kleine Schaars
Technische commissie     Technischecommissie@drijverstc.nl   Gerben OldeBijvank, Jackelien ter Velde en Roel van de Wiel
Jeugdcommissie    Jeugd@drijverstc.nl Renilde de Zeeuw
Trainer    Trainer@drijverstc.nl Erik Annega
Activiteitencommissie    Activiteiten@drijverstc.nl Cançi Kuijpers en Kristel Maschhaupt
Redactie   Redactie@drijverstc.nl Hélène van der Veur
Systeembeheer    systeembeheer@drijverstc.nl    Hélène van der Veur, Jan Brummel
De Grip    grip@drijverstc.nl    Rob Kappert, Medy de Bie, Paul Kusters
Sponsoren    sponsorcommissie@drijverstc.nl    Corry Kooistra

 Gebruik het menu om meer over de commissies en de daarbij betrokken vrijwilligers te lezen.