Organisatie

We zetten hieronder de belangrijkste contactpersonen met e-mailadres op een rijtje. 

Rol/functie E-mailadres   @drijverstc.nl Naam  
Voorzitter    voorzitter@drijverstc.nl Vacature  
Secretaris    secretariaat@drijverstc.nl Cor van der Linden  
Penningmeester    penningmeester@drijverstc.nl    Sander van Tol  
Ledenadministratie    Ledenadministratie@drijverstc.nl Corry Kooistra  
Bardienstplanning Bardienst@drijverstc.nl Jan de Wit  
Toernooicommissie    Toernooicommissie@drijverstc.nl Wynanda Kleine Schaars  
Technische commissie (competitie)    Technischecommissie@drijverstc.nl   Gerben OldeBijvank, Stepham Serano, Laurens Bokhout  
Jeugdcommissie    Jeugd@drijverstc.nl Renilde de Zeeuw  
Trainer    Trainer@drijverstc.nl Erik Annega  
Activiteitencoördinatoren    Activiteiten@drijverstc.nl Cançi Kuijpers en Kristel Maschhaupt  
Redactie   Redactie@drijverstc.nl Hélène van der Veur  
Systeembeheer    systeembeheer@drijverstc.nl    Hélène van der Veur, Jan Brummel  
De Grip    grip@drijverstc.nl    Rob Kappert, Medy de Bie, Paul Kusters  
Sponsorcommissie    sponsorcommissie@drijverstc.nl    Corry Kooistra  

 Gebruik het menu om meer over de commissies en de daarbij betrokken vrijwilligers te lezen.