Organisatie

We zetten hieronder de belangrijkste contactpersonen met e-mailadres op een rijtje. 

Rol/functie E-mailadres   @drijverstc.nl Naam
Voorzitter    voorzitter@drijverstc.nl Cor van der Linden
Secretaris    secretariaat@drijverstc.nl Vacature
Ledenadministratie    Ledenadministratie@drijverstc.nl Corry Kooistra
Bardienst Bardienst@drijverstc.nl Adalbert Rijken
Toernooicommissie    Toernooicommissie@drijverstc.nl Wynanda Kleine Schaars
Technische commissie     Technischecommissie@drijverstc.nl   Gerben OldeBijvank
Jeugdcommissie    Jeugd@drijverstc.nl Renilde de Zeeuw
Trainer    Trainer@drijverstc.nl Erik Annega
Activiteitencommissie    Activiteiten@drijverstc.nl Cançi Kuijpers en Kristel Maschhaupt
Redactie    Redactie@drijverstc.nl Mark Ros, Hélène van der Veur
Systeembeheer    systeembeheer@drijverstc.nl    Hélène van der Veur
Ideeënbox    Ideeen@drijverstc.nl Hélène van der Veur

 Gebruik het menu om meer over de commissies en de daarbij betrokken vrijwilligers te lezen.